Nasza obietnica

Od 1877 r. jesteśmy znani na całym świecie ze względu na ogromną różnorodność wysokiej jakości nasion. Wysokoplonujące i zdrowe odmiany Strube to gwarancja doskonałej wydajności i jakości zbiorów, co przekłada się na sukces komercyjny naszych klientów. Portfolio produktów obejmuje: buraki cukrowe, pszenicę, słonecznik, groszek zielony i kukurydzę cukrową.

 

Eksperckie konsultacje: w Polsce dystrybucją naszych odmian zajmuje się Strube Polska Sp. z o.o..
Nasi konsultanci zawsze chętnie odpowiedzą na pytania i podzielą się wiedzą specjalistyczną, niezależnie od tego, czy chodzi o informacje o odmianach, konsultacje czy terminy wydarzeń Strube.

Skontaktuj się z nami

Bliska współpraca z hodowcami: Spółka Strube Research stale opracowuje wysokoplonujące odmiany spełniające indywidualne potrzeby naszych klientów. Dzięki tej współpracy mamy pewność, że bezpośrednio w naszej pracy zostanie odzwierciedlona najbardziej aktualna wiedza na temat zasobów i badań naukowych. To klucz do praktycznej i perspektywicznej hodowli roślin. 

Podstawę tworzy duża sieć współpracy. Jest ona dla nas źródłem istotnej wiedzy i cennych doświadczeń. Współpracujemy z uczelniami i instytutami naukowymi w zakresie stałego udoskonalania jakości nasion. Ponadto jesteśmy udziałowcem Saaten Union. To firma pomagająca nam w sprzedaży odmian pszenicy.

Hodowla roślin o najlepszych cechach genetycznych

Lokalizacje

Nasza historia: od holdingu rolniczego po firmę międzynarodową i producenta nasion z siedzibą w Niemczech.

Badania w Strube

Badania są dla nas niezwykle ważne. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii nasi doświadczeni naukowcy opracowują zdrowe i wysokoplonujące odmiany.

  • Partnerzy sprzedażowi Strube
  • Praca zespołowa
  • Bliskość do klientów

Partnerzy sprzedażowi Strube

Nasiona na całym świecie

Oferujemy międzynarodowe konsultacje w zakresie naszych nasion. Można je zakupić za pośrednictwem różnych kanałów w 35 krajach. W krajach, w których bezpośrednio nie działamy, naszych klientów chętnie obsłużą partnerzy. Służą wsparciem i poradami, dzięki czemu rolnicy i przedstawiciele branży są w stanie wybrać najlepszą odmianę spełniającą ich wymogi. Oferujemy również merytoryczne i indywidualne konsultacje na miejscu w terenie podczas okresu wzrostu.  

Praca zespołowa

Od rozmnażania po granulaty

Naszym celem jest zapewnianie klientom doskonałych nasion. W tym celu ściśle współpracujemy z partnerami. Wszystko zaczyna się od rozmnażania nasion przeprowadzanego przez doświadczone firmy i rolników we Francji, Hiszpanii i Włoszech, a kończy na kondycjonowaniu nasion, a w przypadku buraków cukrowych – granulowaniu przeprowadzanym przez naszego wieloletniego partnera w Niemczech.

 

Nasi partnerzy

Bliskość do klientów

Korzenie firmy

Do chwili obecnej intensywnie współpracujemy z sektorem rolniczym. Pozwala nam to na poznanie wyzwań wynikających z nowoczesnej produkcji plonów oraz motywacji naszych klientów. Współpraca partnerska przybliża nas do realizacji wspólnego celu, jakim jest osiągnięcie możliwie największego sukcesu z zachowaniem optymalnej jakości.

Korzenie firmy

Co świadczy o wyjątkowości Strube

Zabytkowa selekcja zbóż w pobliżu miejscowości Strube.

Historia

Nasz rozwój: od holdingu rolniczego po firmę międzynarodową.

Badania

Opracowujemy zdrowe i wysokoplonujące odmiany przy zastosowaniu ultranowoczesnych technologii.

Innowacje

Różne metody analityczne: innowacje Strube na rzecz jakości nasion.

Produkcja

Wspólnie na rzecz wyjątkowych produktów: nasze wspólne projekty i partnerzy.

Nowości i terminy

Aktualności Strube: komunikaty prasowe i inne sprawozdania.

Centrum medialne

Multimedia Strube: zdjęcia, broszury, filmy i nie tylko.

Strube w liczbach i datach

Rok założenia:0
Pracownicy: 0
Odmiany: 0
Kraje: 0
productimage general