Przyszłość w
zasięgu
wzroku.
Strube Saatzucht - Bereich Forschung: Gewächshaus
Strube Saatzucht - Bereich Forschung: Labor
Zakorzeniony
w
badaniach.
Precyzja
od samego
początku.
Strube Saatzucht - Bereich Forschung: Biotechnologie

Nasza dociekliwość badawcza

Badania dla Strube są niezmiernie ważne. Dzięki doświadczonym naukowcom i ultranowoczesnemu sprzętowi technicznemu dokonujemy postępów w zakresie hodowli roślin w naszym centrum badawczym w Schlanstedt, Niemczech. Opracowujemy wysokiej jakości zdrowe i wysokoplonujące odmiany przy zastosowaniu ultranowoczesnych technologii.

Liczne metody biotechnologiczne są obecnie integrowane jako narzędzia w naszej tradycyjnej działalności hodowlanej. Techniki te przyspieszają naszą pracę, ponieważ zapewniają wysoki poziom precyzji oraz niezawodne punkty odniesienia umożliwiające wybór odpowiednich roślin i hybryd.

Dalekowzroczna hodowla

Jako hodowcy roślin musimy spoglądać daleko w przyszłość, ponieważ tworzenie nowej odmiany zajmuje zwykle ponad 10 lat. Już teraz próbujemy przewidywać, jakimi właściwościami nasze produkty powinny charakteryzować się za 20 lat i jakie wymogi mogą obowiązywać w odniesieniu do produkcji roślinnej w przyszłości. Zawsze staramy się należycie uwzględnić uwarunkowania regionalne, takie jak cechy klimatyczne i profile chorób, dzięki czemu nasze odmiany są idealnie dopasowane do warunków panujących w odpowiednich regionach hodowli.

Hodowla

Obecnie hodujemy uprawne buraki cukrowe i pszenicę.

Biotechnologia

Tu znajdują się informacje o naszych osiągnięciach biotechnologicznych.

Badania w zakresie jakości nasion

Działania, dzięki którym nasiona są jeszcze lepszej jakości.