Pohled do
budoucnosti.
Od roku 1877
Strube Saatzucht - Bereich Forschung: Gewächshaus
Strube Saatzucht - Bereich Forschung: Labor
Zakořeněné
ve výzkumu.
Přesnos
od začátku.
Strube Saatzucht - Bereich Forschung: Biotechnologie

Naše vědecká zvědavost

Výzkum má ve společnosti Strube velký význam: Strube Research proto kombinuje budoucí činnosti a výzkum Strube. Se zkušenými vědci a nejmodernějším technickým zařízením pokročíme v šlechtění rostlin v našem výzkumném středisku v Schlanstedtu. Vyvíjíme vysoce kvalitní, zdravé a vysoce výnosné odrůdy pomocí ultramoderních technologií.

Četné biotechnologické metody jsou nyní integrovány jako nástroje do našich klasických šlechtitelských operací. Tyto techniky urychlují naši práci s vysokou mírou přesnosti a nabízejí spolehlivá měřítka pro výběr vhodných rostlin a hybridů.

Šlechtění s předvídavostí

Jako šlechtitelé rostlin se musíme dívat daleko do budoucnosti, protože vývoj nové odrůdy obvykle trvá déle než 10 let. Již se snažíme předpovídat, jaké vlastnosti by naše výrobky měly mít za 20 let a jaké požadavky by mohly být kladeny na rostlinnou výrobu v budoucnosti, vždy se snažíme náležitě zohlednit regionální charakteristiky, jako jsou profily klimatu a nemocí: naše odrůdy jsou ideálně přizpůsobeny příslušné rostoucí regiony.

Logo Strube Research GmbH & Co. KG

To by vás mohlo zajímat

Šlechtění

V současné době šlechtíme cukrovou řepu a pšenice.

Biotechnologie

Zde najdete informace o našich biotechnologických postupech

Výzkum kvality osiva

Co děláme, abychom pro vás naše osiva ještě vylepšili.