Společný pokrok ve šlechtění

Jsme globální šlechtitelská společnost, která nabízí osiva cukrové řepy a pšenice. Kromě toho vyrábíme a distribuujeme také osivo slunečnice roční, soji luštinaté a cizrny beraní do více jak 40 zemí. Nabízíme tolerantní a vysoce výkonné odrůdy, které umožňují farmářům zvládat výzvy v zemědělství.

Vedeni ambicí nabízet produkty nejvyšší kvality, investujeme naše know-how do špičkových šlechtitelských technologií, kvality osiva, přenosu znalostí a úzké spolupráce s našimi mezinárodními obchodními partnery.

Máme globální rozsah a zároveň si zachováváme flexibilitu při vývoji regionálních řešení ve spolupráci s farmáři, poradci a partnery.

Každé osivo, které dodáváme, přispívá k ekologičtější výrobě potravin

Šlechtění nejlepší genetiky

Místa

Od zemědělského podniku k mezinárodnímu pěstiteli rostlin a pěstitelům osiva se sídlem v Německu: naše historie.

Výzkum ve Strube

Výzkum je pro nás důležitý: Pomocí ultramoderních technologií naši zkušení vědci šlechtí zdravé a vysoce výnosné odrůdy.

  • Obchodní partneři Strube
  • Týmová práce
  • Blízkost zákazníka

Obchodní partneři Strube

Osivo po celém světě

Nabízíme mezinárodní konzultace o našich osivech. Naše osiva můžete zakoupit prostřednictvím různých kanálů ve 35 zemích. V zemích, kde nemáme zastoupení, naši partneři rádi pomáhají našim zákazníkům. Poskytují podporu a poradenství, aby si zemědělci a průmysl mohli vybrat tu správnou odrůdu pro své požadavky. Nabízíme také znalé a individuální konzultace na místě během vegetačního období, přímo v terénu.

Týmová práce

Od množení po pelety

Chceme vám poskytnout vynikající osiva. Abychom toho dosáhli, spolupracujeme společně s našimi partnery. Začíná to množením osiva, které provádějí zkušení společnosti a zemědělci ve Francii, Španělsku a Itálii, a končí úpravou osiva a u cukrové řepy, peletováním, našim dlouhodobým partnerem v Německu.

Naši partneři

Blízkost zákazníka

Kořeny společnosti

Dodnes intenzivně spolupracujeme se zemědělským sektorem. To nám umožňuje porozumět výzvám moderní rostlinné výroby a vědět, co pohání naše zákazníky. Partnerství nás přibližuje k našemu společnému cíli - maximální úspěch s optimální kvalitou.

Kořeny společnosti

Co nás odděluje ve Strube

Historická selekce obilí poblíž Strube.

Historie

Náš vývoj: Od zemědělského podniku k mezinárodní společnosti.

Výzkum

Vyvíjíme zdravé a vysoce výnosné odrůdy pomocí ultramoderních technologií.

Inovace

Různé metody analýzy: Strube inovace kvality osiva.

Výroba

Ruku v ruce silné produkty: naše spolupráce a partneři.

zprávy a události

Novinky o Strube: Tiskové zprávy a další zprávy.

Centrum medií

Strube multimedia: Zde najdete fotografie, brožury, videa a mnoho dalšího.

Strube v číslech

Založení:0
Zaměstnanci:0
Odrůdy:0
Země:0