Náš nárok

Od roku 1877 jsme po celém světě známí naší velkou rozmanitostí vysoce kvalitních semen. Vysoce produktivní a zdravé odrůdy Strube vynikají vynikajícími výnosy a vynikající kvalitou - zajišťují obchodní úspěch našich zákazníků. Naše produktové portfolio zahrnuje cukrovka řepa a pšenice

Odborné poradenství: V České republice je distribuce našich odrůd organizována společností STRUBE CZ, s.r.o. Naši poradci jsou vždy připraveni odpovědět na vaše otázky - bez ohledu na to, zda se jedná o různé informace, konzultace nebo data akcí Strube. Kontaktujte nás

Úzká spolupráce se šlechtěním: Strube Research nepřetržitě vyvíjí vysoce výkonné odrůdy pro individuální potřeby našich zákazníků. Díky spolupráci jsme přesvědčeni, že nejnovější poznatky o vědeckých zdrojích výzkumu budou přímo zahrnuty do naší práce. To je klíč k praktickému a dopřednému pěstování rostlin.

Základ tvoří velká síť. To nám poskytuje významné znalosti a cenné zkušenosti. Spolupracujeme s univerzitami a vědeckými ústavy na neustálém zlepšování kvality osiva. Dále jsme akcionářem Saaten Union. Podporují nás v prodejních činnostech našich odrůd pšenice.

Šlechtění nejlepší genetiky

Místa

Od zemědělského podniku k mezinárodnímu pěstiteli rostlin a pěstitelům osiva se sídlem v Německu: naše historie.

Výzkum ve Strube

Výzkum je pro nás důležitý: Pomocí ultramoderních technologií naši zkušení vědci šlechtí zdravé a vysoce výnosné odrůdy.

  • Obchodní partneři Strube
  • Týmová práce
  • Blízkost zákazníka

Obchodní partneři Strube

Osivo po celém světě

Nabízíme mezinárodní konzultace o našich osivech. Naše osiva můžete zakoupit prostřednictvím různých kanálů ve 35 zemích. V zemích, kde nemáme zastoupení, naši partneři rádi pomáhají našim zákazníkům. Poskytují podporu a poradenství, aby si zemědělci a průmysl mohli vybrat tu správnou odrůdu pro své požadavky. Nabízíme také znalé a individuální konzultace na místě během vegetačního období, přímo v terénu.

Týmová práce

Od množení po pelety

Chceme vám poskytnout vynikající osiva. Abychom toho dosáhli, spolupracujeme společně s našimi partnery. Začíná to množením osiva, které provádějí zkušení společnosti a zemědělci ve Francii, Španělsku a Itálii, a končí úpravou osiva a u cukrové řepy, peletováním, našim dlouhodobým partnerem v Německu.

Naši partneři

Blízkost zákazníka

Kořeny společnosti

Dodnes intenzivně spolupracujeme se zemědělským sektorem. To nám umožňuje porozumět výzvám moderní rostlinné výroby a vědět, co pohání naše zákazníky. Partnerství nás přibližuje k našemu společnému cíli - maximální úspěch s optimální kvalitou.

Kořeny společnosti

Strube v číslech

Založení:0
Zaměstnanci:0
Odrůdy:0
Země:0