Pylon mit Strube Logo

Вихідні дані

Strube D&S GmbH
Хауптштрассе 1
38387 Зьоллінген
Тел.:  +49 5354 809 930
Факс: +49 5354 809 937
Електронна адреса: info@strube.net

Генеральний директор:
Крістіан Кнолле | Ерік Верджу
Эрве Карофф | Марсель Ландманн

Місцезнаходження Товариства:
Зьоллінген

Торговий реєстр:
Районний суд м. Брауншвайг за № HRB 207143

Ідентифікаційний податковий номер:
DE 815 750 933

Довіра є надважливою для нас

Тому у зв’язку з цим інформуємо Вас про наступне:

На цій сторінці збираються дані про користувачів за дорученням Strube D&S GmbH.  Також акумулюються дані про шляхи переходу користувачів сторінки Strube D&S GmbH, яких неможливо особисто ідентифікувати, з маркетингових та оптимізаційних цілей. Отримані дані використовуються виключно відповідно до політики конфіденційності, яка прийнята на сьогоднішній день.

З цих даних створюється профіль користувача для аналізу якості сторінки та для контролю маркетингових заходів. При цьому в рамках відслідковування не встановлюється Cookie та не отримуються дані від користувача про його локально збережений Cookie. Отримані дані не використовуються для особистої ідентифікації користувача. З однієї сторони, це неможливо, а з іншої – це не є метою відслідковування.

Виключення відповідальності

Зміст:

Зміст цього сайту готувався з великою ретельністю. Однак, Strube D&S GmbH не може взяти на себе гарантії безпомилковості та точності представленої інформації.

Тому, Strube D&S GmbH виключає будь-яку відповідальність за збитки, які напряму чи безпосередньо виникають у зв’язку з використанням цього сайту, за виключенням випадків, де Strube D&S GmbH несе відповідальність за спричинені збитки у відповідності до законодавства.

Сорти:

Всі дані підготовлені чесно з врахуванням результатів тестів та спостережень. Компанія не надає гарантії та не несе відповідальності за відповідність в окремому випадку, оскільки умови росту та відповідно чергування посівів відрізняються в залежності від сорту. Та ці умови можуть призвести до аномальної поведінки сорту.

 

Copyright 2019 by Strube D&S GmbH


Всі права збережені.