Сталий, орієнтований на майбутнє, заснований на партнерстві.

Сільське господарство стоїть перед різними викликами. Ми хочемо підтримати фермерів, для того щоб забезпечити їх стійкий економічний успіх.

Усі проекти та кампанії, присвячені сталому розвитку та збереженню ресурсів у сільському господарстві, зосереджені під назвою VisionBlue®.

Strube: Вирощування насіння - цукровий буряк процвітає в полі

Ключем до нашої цілі є орієнтована на практичне застосування та актуалізована до викликів майбутнього селекція рослин, виробляє стійкі та високопродуктивні сорти. Оскільки наші сорти володіють різноманітними стійкостями, Ви можете обрати оптимальний сорт для Вашого регіону та зменшити витрати на засоби захисту рослин.

А наші інноваційні методи тестування та аналізу забезпечать стабільно високу якість насіння. Спектр послуг нашої компанії довершує  компетентна експертна консультація нашої команди фахівців агросервісу, яка дасть вам поради щодо сортів та вирощування в конкретному регіоні.

Ви можете повністю покластися на Штрубе, адже наше насіння має чудову якість та забезпечує високі врожаї. Наша ціль - Ваш сталий економічний успіх!

 

 

productimage general

Все для вашого прибутку.

Ми пропонуємо насіння першого класу. Потужні та стійкі сорти, які вражають своєю життєвістю та надійністю. На даний момент наша продукція включає цукрові буряки, пшеницю, соняшник, овочевий горох та солодку кукурудзу. Наш високоякісний асортимент включає 256 сортів для будь-яких умов вирощування. І перш за все, це забезпечує одне: максимальний урожай найкращої якості. Щоб зберегти такий рівень якості, ми застосовуємо новітні методи селекції та технології відбору. І як результат отримуємо стійкі, пристосовані до місцевості сорти, які володіють різноманітними стійкостями та толерантностями, на які не впливає глобальна зміна клімату та для вирощування яких необхідно якомога менше захисту..

Дізнайтеся більше про наше насіння першого класу.

 

productimage general

Прогрес через дослідження.

Високопродуктивні сорти та висока якість є для нас особливо важливими, тому ми постійно розробляємо інноваційні процедури випробувань та методи аналізу, для того щоб покращити якість нашого насіння. Ми використовуємо найрізноманітніші методи: двовимірне рентгенівське випромінювання, мікро-комп’ютерну томографію, лазерне світлове зрізування та ближнє інфрачервоне спектральне вимірювання (NIRS). Однак переваги наших інновацій виходять далеко за межі досліджень якості насіння. Ми також покладаємось на цифрові технології та робототехніку, щоб сприяти ефективному та стійкому управлінню сільськогосподарськими землями.

Селекціонер д-р Аксель Шехерт

Керівник селекції цукрових буряків

 

«Глобальне потепління має велике значення для нас, як для селекціонерів. Більш високі температури та відсутність опадів спричиняють стрес для цукрових буряків. Це робить їх більш сприйнятливими до появи нових шкідників, тому під час селекції нашими цілями окрім високої врожайності ми ставимо різноманітні толерантності та стійкості. Сорти, які особливо добре справляються з новими хворобами, кідниками чи посухою, явно є сортами майбутнього".

Селекціонер д-р Маріо Гілс

Головний селекціонер по напрямку пшениці

 

“Якщо ми заглянемо у майбутнє, стане ясно, що селекція повинна відповідати абсолютно новим викликам. Зростання частоти періодів посухи чи екстремальних опадів створює нові та важко передбачувані проблеми для вирощування пшениці. Соціальні та політичні умови вимагають, щоб фермер виробляв високоякісні продукти харчування за стійких та екологічних умов виробництва. Зусилля нашої селекції сьогодні спрямовані на надання таких продуктів нашим споживачам, зараз і в майбутньому ".

productimage general

Завжди поруч.

Професіна консульція з урахуванням місцевості, на основі нашого досвіду та професійних знаннь є для нас особливо важливою. Наша команда експертів складається з фермерів та агрономів, які даватимуть вичерпні поради щодо якості насіння, сортів та стійкого вирощування в конкретному регіоні. Вони покладаються не лише на власний досвід, а й на результати численних польових випробувань, наприклад таких як: польові випробування з поетапними датами сівби, пробний збір в різні терміни або нові сорти.

Дізнайтеся більше про наш агросервіс.

Діалог з майбутнім!

Звучить багатообіцяюче? Але ж це так і є!

Звертайтесь і давайте разом досягнемо більшого успіху!